Maseczka Algowa na okolice oczu – Peel- Off Mask For Eyes – 25g – Biocosmetics

BIC0029

Nowy produkt

Maseczka Algowa na okolice oczu – Peel- Off Mask For Eyes – 25g – Biocosmetics

Maseczka skierowana do pielęgnacji delikatnej skóry w okolicach oczu. Natychmiastowo rozświetla okolice wokół oczy, zmniejsza opuchnięcia i cienie pod oczami. Wspomaga regeneracje komórek, dzięki zawartości witamny E oraz kolagenu. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe.

Składniki aktywne:

  • Himanthala elongata – bardzo bogatą w pochodne polisacharydów (Laminarynę i Fucoidynę), które stymulują mikrokrążenie w skórze, dzięki czemu działa drenująco.
  • Witamina C - o działaniu antyoksydacyjnym, rozjaśnia skórę, oraz wyrównuje koloryt.
  • Polifenole – zawarte w algach, neutralizują wolne rodniki, przez co przyczyniają się do spowolnienia procesów starzenia się skóry.
  • ThaliSource – aktywny składnik pozyskiwany z alg morskich, działa nawilżająco. Bogaty w oligo i polisacharydy poprawia nawilżenie skóry i hamuje  utrate wody z naskórka.

Pojemność: 25g.

Sposób użycia: Wymieszać proszek z wodą mineralną w stosunku 1 : 2 (1 miarka proszku i 2 miarki wody) do uzyskania gładkiej masy. Proporcje zwiększamy lub zmniejszamy odpowiednio do powierzchni skóry i w zależności od miejsca stosowania. Maskę nakłada się na twarz dokładnie oczyszczoną, wcześniej można wmasować serum odpowiednie dla danej skóry. Aplikujemy na powieki i pod oczy warstwą o grubości ok. 2 mm. Po kilku minutach maska tężeje. Po  20 minutach maskę zdjąć w całości.

Skład: Solum Diatomeae (Diatomaceous Earth/ Terre de Diatomees), Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Ascorbate, Trisodium Phosphate, Crithmum Maritimum Extract, Himanthalia Elongata Extract.

Nasi Klienci kupili także:

168,99 zł

Nowoczesna formuła pobudza naturalny wzrost brwi, odżywia i poprawia ich kondycję. Dzięki BROW by Orphica brwi w krótkim czasie staną się gęste, mocne i pełniejsze.