Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych – Granat i Imbir – 1L – Zielko

ZIE009

Nowy produkt


Dostępny

24,00 zł brutto

Dostawa: 1 do 3 dni

Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych – Granat i Imbir – 1L – Zielko

Naturalny płyn o delikatnym zapachu Granatu i Imbiru, przeznaczony do prania tkanin czarnych i ciemnych o średnim poziomie zabrudzenia. Produkt w sposób delikatny i skuteczny usuwa zabrudzenia, nie niszcząc ubrań.  Sprawdzi się w przypadku prania ręcznego oraz w pralce.  Zaleca się pranie w temperaturze 30o- 60oC.

Dozowanie:

  • woda miękka 35 ml płyn
  • woda średnio twarda 45 ml (nakrętka)
  • woda twarda 55 ml płynu.

W przypadku większych zabrudzeń można dodać 30 g pasty czyszczącej ZIELKO.

Aktywnie działa: mydło potasowe.
Zastosowanie: pranie tkanin czarnych i ciemnych.
Pojemność: 1 l.

Skład: Woda, mydło potasowe, glukozyd decylowy, cytrynian potasu, gliceryna, izopropanol, sorbinian potasu, kwas cytrynowy, kompozycja zapachowa.

Nasi Klienci kupili także:

22,00 zł
Dostawa: 1 do 3 dni

Idealne do usuwania plam, stworzone specjalnie do użytku domowego. Hipoalergiczne, dzięki czemu doskonale nadaje się do prania ubranek niemowlęcych, a także osób cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

33,01 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii

Oryginalne mydło Aleppo wzbogacone o 5% glinki z Sommières, skuteczny odplamiacz nawet przy najbardziej kłopotliwych plamach. 

65,99 zł
Dostawa: 1 do 3 dni

Oryginalne mydło z Aleppo do prania w postaci cienkich płatków, idealnie wysuszone i odwodnione. Naturalne, roślinne z oleju z oliwek i oleju laurowego.

65,99 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii

Oryginalne mydło z Aleppo pakowane luzem. Tworzone na bazie naturalnych składników, oparte na prostej recepturze, przypomina uwielbiane niegdyś szare mydło.