Jesteś tutaj: Produkty Akcesoria do twarzy Zestaw: Roler do twarzy + kamień GUA SHA - Bioer

Zestaw: Roler do twarzy + kamień GUA SHA - Bioer

 BSZ0011

 Nowy produkt

Zestaw: Roler do twarzy + kamień GUA SHA - Bioer

Do produkcji rolera i kamienia został wykorzystany czarny jodeit. Jadeity nazywane są w Azji „kamieniem młodości” oddziałując na organizm przy pomocy zamykającego pory chłodu oraz poprawiając krążenie krwi i drenaż limfy, dzięki czemu ma działanie przeciwzmarszczkowe oraz redukujące cienie i worki pod oczami. Medycyna chińska uznaje, że dzięki swojej energii jadeit niweluje stres oraz negatywne emocje, usprawnia wydalanie toksyn czy spowalnia proces starzenia. Wałek do masażu wykorzystywany jest także w japońskiej technice masażu shiatsu. Masaż skutecznie poprawia krążenie krwi, ujędrnia skórę oraz łagodzi niepokój wewnętrzny, stres i nerwowośc.

Jak wykonać masaż:

  • wykonuj masaż od środka do zewnątrz, lekko ku górze,
  • wykonuj powolne i spokojne ruchy,
  • dostosuj nacisk wedle potrzeb i zależnie od partii twarzy,
  • możesz rolować wybrane partie twarzy, bez potrzeby rolowania jej całej,
  • taki masaż możesz wykonywać codziennie,
  • roller możesz schłodzić w lodówce przed użyciem,
  • przyjemnym dodatkiem są maski w pachcie, które świetnie się sprawdzają przy takim masażu,
  • raz na kilka tygodni wystaw wałeczek na słońce, aby naładować go energią słoneczną.

Roler do masażu twarzy:

Można go używać bezpośrednio na skórę lub w połączeniu z ulubionym olejkiem, kremem czy serum. Polecamy używać na zimno- można wkładać produkt do lodówki. Wałeczek może być używany wraz z maską w płachcie co pozwoli składnikom aktywnym wniknąć w głąb skóry.

Wymiary:

długość (+/-0,5cm) 14,5cm

szerokość 5,5 cm.

Kamień GUA SHA:

Schłodzony kamień Gua Sha umieszczony na górnej części polika, usuwa uciążliwe worki pod oczami. Do masażu gua sha używamy większego nacisku i bardziej przypomina to drapanie. Dodatkowo ma właściwości przyspieszające procesy naprawcze w organizmie, w tym gojenie się ran i często stosuje się go w leczeniu przewlekłego bólu. Masaż płytką Gua Sha usuwa nagromadzone toksyny, dotlenia i rozluźnia mięśnie. Nie należy stosować terapii Gua Sha na uszkodzoną skórę, duże pieprzyki, siniaki ani rozległe zmiany trądzikowe.

Wymiary:

długość (+/-0,5cm) 8,5cm,

szerokość 5,5 cm.