Jesteś tutaj: Produkty Gąbki do makijażu Zestaw Gąbek do makijażu – 4 sztuki - Fioletowy – Bioer

Zestaw Gąbek do makijażu – 4 sztuki - Fioletowy – Bioer

 BSZ0007

 Nowy produkt

Zestaw Gąbeczek do makijażu – 4 sztuki - Fioletowy  – Bioer

Gąbki do makijażu z powodzeniem mogą zastąpić pędzle, nakładanie nimi produktów powala przedłużyć trwałość nakładanych na twarz kosmetyków. Minimalizuje się ryzyko ścierania, a wykończenie jest bardziej jednolite i jedwabiste. Struktura gąbki jest zbita co pozwala na idealne wtłoczenie podkładu w cerę. Gąbka sprawdzi się w aplikacji podkładów mineralnych – do nakładania na mokro, podkładów płynnych oraz produktów sypkich, takich jak róż, bronzer, rozświetlacz i puder.

Gąbki dostępne są w 2 wariantach kolorystycznych. W obu zestawach jaśniejsze odcienie gąbki są nieco miększe. Powstały bez dodatku lateksu.  

W zestawie znajduje się:

1.Gąbka o klasycznym kształcie:

Uniwersalne zastosowanie, sprawdzi się do nakładania każdego typu kosmetyków, w szczególności płynnych, ponieważ  dzięki swojej zbitej strukturze ogranicza wpijanie produktu w głąb gąbki.

2. Gąbka ścięta z góry:

Ścięcie umożliwia jeszcze precyzyjniejsze nakładanie kosmetyków. Dzięki ściętej powierzchni sprawdzi się do aplikacji korektora w okolice pod oczami, oraz rozświetlacza.

3. Gąbka ścięta z dołu:

Ten kształt doskonale sprawdzi się w pracy z produktami sypkimi. Powierzchnia ścięta jest zauważanie większa, dlatego też polecany jest do aplikowania róży lub bronzerów.

4. Gąbka ścięta z dołu miększa:

Najmiększa gąbka w zestawie, również o ściętej ściance. To także doskonały kształt dla tych, który lubią pudrować twarz techniką bakingu. Płaska ścianka pozwala na lepsze kontrolowanie sypkiego produktu. 

Pielęgnacja: Do pielęgnacji gąbki zaleca się użycie łagodnego mydła, lub żelu.